Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 8593183



*

nr 859 3183


CUPBOARD

teak, length: 114 cm, width: 43 cm, height: 168 cm,


teak, längd: 114 cm, djup: 43 cm, höjd: 168 cm


Estimate:

1500

Sold:

SEK 7400

Auction date:

Monday November 11 2013
at 19:42:55


  • Bid history
Time Bidder Bid
4/11 05:52:27 1      1.200 kr
4/11 17:53:17 2      1.000 kr
4/11 17:53:42 2      1.200 kr
9/11 14:30:06 3      3.000 kr
10/11 07:34:30 1      1.900 kr
10/11 07:35:34 1      2.200 kr
10/11 07:36:27 1      2.800 kr
10/11 10:53:01 4      4.000 kr
10/11 10:57:34 3      3.400 kr
11/11 18:56:06 5      4.200 kr
11/11 19:05:47 4      6.800 kr
11/11 19:27:31 6      4.600 kr
11/11 19:34:30 6      6.200 kr
11/11 19:36:04 6      6.600 kr
11/11 19:36:47 6      7.200 kr
11/11 19:37:55 4      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • Nov 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp teak teakmöbler trä
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr